Haso

Zapomniane haso? Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Patronat medialny
Piłkarze Luzińskiej Ligi Sołeckiej rozpoczynają rozgrywki

Już w najbliższą niedzielę 12.04.2015 rozpoczną się rozgrywki Luzińskiej Ligi Sołeckiej . W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyć będzie 9 reprezentacji sołectw naszej gminy, które już po raz 15 rywalizować będzie w tych rozgrywkach. Organizatorem ligi , która jest dofinansowane przez gminę Luzino będzie Witold Dąbrowski z GOSRiT . Wszystkie mecze 1 kolejki planowane są na godzinę 14.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania swoim zespołom. Terminarz I kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej 2015

Całe sprawozdanie Kliknij

Cisowa Gdynia - GOSRiT/Kleba Luzino 0:4

Dobry mecz rozegrali podopieczni trenera Tomasza Joryna w Cisowej, skuteczność jednak w pierwszej połowie słaba, stąd 0:0 do przerwy (destrukcyjna gra Cisowej na ciężkim od deszczu piachu). Ostatecznie GOSRiT/Kleba wygrał ten pojedynek 4:0.
Bramki zdobyli: Filip Angel-2, Igor Wiczkowski 1, Kuba Konkol 1
Skład: Marcin Żyłowski, Dominik Sulkowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Olivier Roppel, Filip Angel, Nikodem Brauer, Kaspar Maszota, Igor Wiczkowski, Dorian Gozdecki, Norbert Rybakowski, Filip Raczyński, Bork Mateusz, Słowy Maciej

#UWOLNIJPIŁKĘ. Decathlon Przymorze przy pomocy drużyny Biało-Zielone Ladies Gdańsk uwolnili dla nas piłkę

Wikęd/GOSRiT Luzino w Twojej Telewizji Morskiej :) C w Wikędzie piszczy...

GOSRiT Luzino w Twojej Telewizji Morskiej. Podsumowanie sezonu halowego 2014/14

Niezawodny Opłatkowski

Polonia Gdańsk – Wikęd/GOSRiT Luzino 0:1 ( 0:0)

Świąteczny prezent sprawili sobie zawodnicy IV ligowego Wikęd/GOSRiT Luzino, którzy w Wielką Sobotę zwyciężyli 1:0 w Gdańsku z miejscową Polonią. Jedynego gola dla Wikędu zdobył w 73 minucie najlepszy strzelec drużyny Krystian Opłatkowski, który wykorzystał znakomite podanie Jacka Wicon i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Polonii.

Juniorki GOSRIT Luzino zagrają w Koninie o finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

8 kwietnia na stadionie miejskim w Koninie odbędą się półfinały Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. W gronie 4 drużyn, które rywalizować będą o awans do finału nie zabrakło zawodniczek GOSRiT Luzino. Podopieczne trenera Sylwestra Piątka rywalizować będą tam z gospodyniami: KKPK Medyk Konin, Sztorm Gdynia oraz KKP Bydgoszcz. Życzymy powodzenia.
Warto dodać, że dzięki pomocy p. Engelbrecht Stanisława, radnego gminy Luzino wyjazd na ten turniej został sfinansowany przez Pomorską Komunikację Samochodową sp. zoo.

W Wielką Sobotę Wikęd wyjeżdża do Gdańsk na mecz z Polonią
Udanie rozpoczęli rundę wiosenną zawodnicy IV ligowego Wikęd/GOSRiT Luzino, którzy po 4 meczach zgromadzili już 7 punktów, które jak na razie nie poprawiły zbytnio sytuacji w ligowej tabeli ( 14 miejsce) , ale też zbliżyły nas do drużyn walczących o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.
W najbliższą sobotę 4 kwietnia podopiecznych trenera Wiesława Konkola czeka wyjazd do Gdańska, gdzie Wikęd zmierzy się z znajdującą się za nami w ligowej tabeli, Polonią.
Nasi najbliżsi przeciwnicy poważnie wzmocnili się w zimowej przerwie rozgrywkowej ( czyli dokładnie jak my) i początek wiosny pokazał , że Polonia chcę powalczyć o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym . W pierwszym meczu zremisowali oni na własnym stadionie z czołową drużyną ligi, Jaguarem Gdańsk, następnie trochę pechowo przegrali z Pogonią w Lęborku 1:3. Kolejna kolejka to 3 punkty za walkower z Olimpią Sztum, a w ostatni weekend Polonia zremisowała we Władysławowie z miejscowym MKS 1:1.
Jak widać po tych wynikach czeka nas w Gdańsku ciężka przeprawa i na pewno nie można Poloni, która tak jak my walczy o utrzymanie w IV lidzę , lekceważyć.

Wesołego Alleleuja!!

Początek sezonu GOSRiT/Kleba Luzino

Intensywne dni drużyny GOSRiT Kleba Luzino. Trzy mecze ligowe i turniej.

Nie udała się inauguracja sezonu naszej ekipie. Pomimo walecznej postawy oraz kilku sytuacji na zdobycie bramki (najlepszą miał Igor Wiczkowski w drugiej połowie sam na sam z bramkarzem) przegraliśmy w Wejherowie z vice liderem rozgrywek Gryfem 0:6 (0:3).

Wielkanoc na Kaszubach w luzińskiej hali
W Niedzielę Palmową na Hali Widowiskowo - Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się już po raz kolejny "smakowita" impreza WIELKANOC NA KASZUBACH, która była okazją do spotkanie w świątecznej atmosferze mieszkańców naszej gminy oraz całego Powiatu Wejherowskiego.